Graciella Guzmanová

Hrála ji:

Gloria Garayua (*18. 10. 1978, Bronx, New York, USA)

————————

Známá z:

Policie New York, Křižovatky medicíny, Odpočívej v pokoji, Odložené případy, Joey, Tráva, Finty Dicka a Jane, 3 libry, Zázraky se nedějí, Mother and Child, Město žen

————————

Bio:

Gloria má předky v Portoriku a vztahy s domovskou zemí udržuje stále živé svou účastí v latinskoamerickém vysokoškolském spolku Hermandad de Sigma Iota Alph. Narodila se a vyrůstala ale v Bronxu, na vysokou školu ale chodila na Long Island. Zde také promovala summa cum laude (pod čímž si – ulalá – můžete představit výborné výsledky). Měří metr padesát sedm a vcelku slušně umí hrát na klavír.

Hrát začínala v televizi – v roce 2004 se poprvé objevila v Policii New York a o rok později v jedné epizodě Joeyho, seriálu Odpočívej v pokoji, Křižovatek medicíny a Policejního odznaku. Svůj filmový debut si odbyla v komedii Finty Dicka a Jane z roku 2005.

Od té doby hraje především v seriálech (Odložené případy, 3 libry, Tráva, Pohotovost, Shameless, Castle na zabití, Sběratelé kostí, Southland, Fixing Paco). Mezi její nejznámější seriálové role však stále patří stážistka Graciella z Chirurgů a slečna na hlídání z Města žen.

————————

Vývoj postavy:

Se silně křesťansky založenou Graciellou jsme se setkali ve čtvrté sérii, kdy do Seattle Grace nastoupila na stáž. Původně pracovala pod Izzie, ale byla přehozena k Georgovi (Když se Izzie rozhodovala, které své stážisty Georgovi nechá, prohlásila o Gracielle, že “karty sice vypisuje jako prase, ale žílu napíchnout umí jedna báseň.”).

S Georgem se brzy spřátelila a často k němu chodila na večírky, které pro ostatní stážisty pořádal. Jako jedna z mnoha také moc dobře věděla, že Georgieho tajně miluje Lexie. Zato s Izzie si zpočátku příliš nepadla do oka. Zkraje jí přišlo, že je Izzie coby rezident úplně na nic, ale po jejím návratu po nemoci do práce na ni byla mnohem milejší. Dokonce jí řekla, že se za ni v kostele, kam chodila s matkou, modlili.

Graciella byla často nervózní a když byla ve stresu, ládovala se čokoládou. Velký důvod k čokoládovým orgiím dostala, když s ostatními stážisty založila spolek, ve kterém neoprávněně začali provádět všemožné chirurgické úkony. Když Sadie přišlápla plyn a ostatní navezla k tomu, aby ji v suterénu vyndali slepé střevo, Graciella dostala strach a vycouvala. Když Sadiina operace nevyšla a celá akce se provalila, Graciella – ačkoliv se na ní přímo nijak nepodílela – byla s ostatními suspendována.

Naposledy jsme ji viděli ve finále šesté série. Graciella přežila sloučení Seattle Grace a Mercy West, kvůli traumatu ze střelby v nemocnici ale nejspíše (důraz na slovo nejspíše – její postava během léta mezi šestou a sedmou sérií tak trochu vyšuměla) přestoupila jinam.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby