Megan Mostowová

Hrála ji:

Molly Kidder (*1980)

————————

Známá z:

Jednotka zvláštního určení, Monday Morning, Haló, tady Indie

————————

Bio:

Molly je jednou z těch méně známých hereček, které se v seriálu objevily. Poprvé byla vidět v jedné epizodě Jednotky zvláštního určení v roce 2007 – stejném roce, kdy dostala také roli Megan v Chirurzích. Právě Chirurgové jsou zatím stále jejím největším kariérním úspěchem.

Poté, co tento seriál opustila, si zahrála v jednom díle Haló, tady Indie a v roce 2012 ve filmu Monday Morning a kraťasu Nina. Od té doby jako by se po Megan slehla zem.

————————

Vývoj postavy:

S Megan jsme se setkali, když ve čtvrté sérii nastoupila jako stážistka do služby k Meredith. Postupem času to Megan dopracovala až na rezidentku s tím, že se chtěla zaměřit na pediatrickou chirurgii.

Megan jednu dobu chodila s kolegou stážistou Piercem, jejich vztah ale ztroskotal, když Megan Piercovi našla v kapse jeho úboru papírek s telefonním číslem na jednu ze sester. Po jejich rozchodu se Megan dala na jednu noc dohromady se stážistou Stevem, ten ale kolegům z nemocnice – včetně Pierce – omylem rozeslal o jejich společné noci mail. To Pierce dost vytočilo, na Stevem šel a oba se do sebe pustili. Steve z toho vyšel se zakrvácenou rukou, Pierce s monoklem.

Megan si Steva později vzala – oddal je Stevův strýc a za svědka jim šla Graciella. V průběhu minisérie Seattle Grace: On Call se Pierce na Silvestra dožadoval, aby Megan – v té době těhotná – šla na test otcovství, protože se domníval, že by dítě mohlo být jeho. Tu taková představa dost vykolejila, protože si sama nebyla jistá, kdo otcem je, ale věděla, že kdyby to byl skutečně Pierce, Steve by to horko těžko rozdýchával. Na test nakonec šla, ale přestože se potvrdilo, že otcem dítěte je Steve, oba dva se záhy rozvedli.

Jak to s nimi dopadlo jsme nikdy neměli šanci se dozvědět kvůli sloučení Nemocnice Seattle Grace a Kliniky Mercy West v šesté sezóně. Kvůli němu byla Megan vyhozena z programu. Padáka ale dostala dost ošklivým způsobem – dozvěděla se o něm z e-mailu. S pocity ublíženosti se proto rozhodla na nemocnici podat žalobu za neoprávněné ukončení pracovního svazku – tvrdila, že dostala padáka jen proto, že byla těhotná.

Poté, co se novým Šéfem chirurgie stal Derek Shepherd, najal Megan zpět a řekl jí, že i kdyby to mělo znamenat další škrty jinde, chce jí dát alespoň ještě jednu šanci, aby dokázala, jak skvělou je lékařkou.

Pokud se teď škrábete na hlavě a říkáte si, “Ale vždyť já si ji ze sedmé ani další série už nepamatuju,” tak nezoufejte. Chybička se vloudila… Jestli Molly Kidderová na Chirurgy v nové sezóně neměla čas nebo na ni scénáristé jednoduše zapomněli, to se už asi nikdy nedozvíme. Postava Megan se objevit měla, vypařila se ale jako pára nad hrncem.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby