Stážista Pierce

Hrál ho:

Joseph Williamson (???)

————————

Známý z:

Sběratelé kostí, All My Children, Castle na zabití, Mad Men, The Yellow Wallpaper, Southland, Námořní vyšetřovací služba, Gilmorova děvčata, Healing Hands, Las Vegas, All of Us, Dr. House

————————

Bio:

Joseph je dalším z teprve začínajících herců, které Shonda povolala do svého seriálu, který ale sám o sobě ještě v Hollywoodu zat tak úplně neprorazil. Alespoň tedy ne natolik, aby měl alespoň vlastní stránku na Wikipedii nebo o něm cokoliv (včetně třeba data narození) věděly stránky IMDb. Vystačit si tak musíme pouze se záznamy o jeho kariéře.

Joseph se v televizi poprvé objevil v roce 2005 v roli Dr. Bruce v seriálu Dr. House a roli barmana v Gilmorových děvčatech. Následovalo účinkování v dalších seriálech, například Veronice Mars, Las Vegas, All of Us nebo Kriminálce New York. V roce 2007 pak byl obsazen právě do Chirurgů. Zde vydržel tři roky.

Po Chirurzích se dál objevoval v seriálech – Námořní vyšetřovací službě a Hopeless v roce 2011, Southlandu a Všech mých dětech o rok nato, v Mad Menech, Castlovi na zabití a Sběratelích kostí ještě později.

Krom seriálů tu a tam natočí i nějaký ten kraťas – schválně můžete zkusit někde vyšašit jeho Potosi Rd., Official Selection, Hopeless, Expired či Fruit of Labor.

V roce 2013 se objevil ve filmech Dark Power a Red Line. Uvidíme, jak to s ním bude vypadat do budoucna.

————————

Vývoj postavy:

Pierce si pamatujeme jako Georgova věčně napruzeného stážistu. Pierce se obzvlášť nemohl vystát s Alexem, protože ten ho na George hodil doslova jen kvůli jeho jménu. Když si George dodělal zkoušky na rezidenturu a kolegové mu měli předat nějaké stážisty, Alex mu nechal Pierce, protože se mu jméno Pierce nelíbilo a nechtěl ho pořád vyslovovat.

Pierce se spolu s ostatními stážisty dal zlákat vidinou chirurgické praxe a založil s nimi nepovolený klub, ve kterém si nacvičovali nejrůznější zákroky. Sadie jim všem ale pěkně zavařila a poté, co je navezla do vlastní apendektomie, při které málem umřela, byl Pierce – stejně jako ostatní – na čas v podmínce. Alex při té příležitosti všem stážistům vynadal, že si jich kvůli téhle jejich neuváženosti přestal vážit, načež mu Pierce omlátil o hlavu, že Izzie si pořád váží, a to jí se svého pacienta zabít dokonce podařilo (tady jasně narážel na Dennyho Duquetta, huba nevymáchaná).

Cristina jednou zvažovala, jestli Pierce nevyužít na ukojení tělesných potřeb, a radila se s Mer, jestli by se podle ní Pierce na takový úkol hodil. Později se ale rozhodla si mu neříct. To pro Pierce zas nebyla taková rána – ačkoliv nějakou dobu chodil s kolegyní Megan, ta se s ním rozešla, protože mu v kapse úboru našla telefonní číslo na nějakou sestřičku (tady se má za to, že nejspíš šlo o sestru Samanthu z gynekologického oddělení).

Z internetové minisérie Seattle Grace: On Call jsme se dozvěděli, že krátce po jejich rozchodu to Megan dala dohromady s jejich kolegou Stevem, který ale po jejich první strávené noci omylem rozeslal o jejich vztahu zaměstnancům nemocnice – včetně Pierce – e-mail. Pierce se dopálil a na Steva si počkal. Z následné rvačky si Steve odnesl zakrvácenou a tak tak zlomenou ruku, Pierce potom slušný monokl.

I (nebo spíš obzvlášť) po Stevově a Meganině svatbě Pierce Steva dost nesnášel. Na čas se dal dohromady s kolegyní stážistkou Graciellou, ale vztah jim moc dlouho nevydržel. Graciella za Piercem jednou přišla, když se zrovna bavil s Megan – kterou měl stále raději než ji – a rozešla se s ním. Pierce ani nehnul brvou a dál tlachal s Megan.

Jakmile se dozvěděl, že je Megan těhotná, začal na ni naléhat, aby si došla na test otcovství, protože byl pevně přesvědčen, že právě on byl otcem dítěte. Když se Megan poddala a na test šla, samolibostí Pierce málem prasknul. Ačkoliv se ve výsledku ukázalo, že dítě jeho není, manželství Megan a Steva se mu přeci jen podařilo zničit. Pierce doufal, že se k němu Megan poté vrátí, ale ta mu odvětila, že potřebuje čas na rozmyšlenou.

Tahle dějová zápletka nikdy nebyla dokončena, protože Pierce z programu kvůli slučování Seattle Grace a Mercy West vyhodili. Pierce poté, zdá se, přešel v Seattle Grace do márnice, ale tuhle práci z duše nenáviděl – dělat v “podbřišku Seattle Grace” se mu prostě příčilo. Od konce šesté série se v Chirurzích neukázal.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby