Promo k 19. epizodě 7. řady

 

Po strhující hudební epizodě nás tvůrci nechají skoro celý měsíc odpočívat. 19. díl, nazvaný It’s a Long Way Back, bude vysílán až 28. dubna. Zatím se můžete podívat alespoň na promo video.

 Komentáře

 • Mates:

  Luca: Myslím, že by se spíš zbláznil Mark (nebo oba dva), koneckonců, tohle by bylo už čtvrté dítě, o které by ho osud (nebo spíš Shonda) připravil/a… Tak jen doufejme, že bude malá v pořádku, protože si dovedu představit, že to bude patrně nejkrásnější holčička v dějinnách TV seriálů. Mít za tatínka pana “McSteamyho” Marka a za maminku nejhezčí herečku z celého GA (alespoň podle mého názoru), to se musí někde odrazit :-D Teď už jen, aby se začal rozmnožovat i zbytek osazenstva, například můj nejmilovanější pár Cristina a Owen… To by byl gól ;-)

 • Crazzy:

  Owen a Christina ? Neumím si představit zrzavého Korejce .

 • Crazzy:

  A k tomu žida.

 • Niké:

  Židovského zrzavého korejce :-D :-D

 • Ok, tak ty rasistické poznámky už by stačily… :-)

 • Niké:

  Neboj to není nic rasistického jen konstatování faktu :-D Bych si nedovolila ;-)

 • flower:

  Mates písal, že to bude štvrté Markovo dieťa? ako to? Sloan odišla, Addison bola si to dala vziať, a teraz s Callie..ale to sú tri..kde je štvrté? ušlo mi niečo? :)

 • Crazzy:

  Já píšu že si to nedokážu představit to je vše. Nejspíš tím myslí i jeho vnouče.

 • Lilith:

  flower: To co porodila Sloan a Mark si ho chtěl nechat..

 • lava:

  flower myslim, ze mates myslel 4. dieta samotnu sloan.. ved ta mu tiez zdrhla..

 • Lesmen:

  tady to mate LIVE :) http://www.youtube.com/watch?v=tNxu1R549H8

 • Mates:

  Flower: Lilith a lava to sice už řekly za mě, ale ano, myslela jsem i Sloan a jejího syna. To máme: 1. dítě, to co čekala Addison, 2. dítě: Sloan, 3. dítě: Markovo vnouče a 4. dítě: tahle krásná holčička, a jestli ta nepřežije, píšu Shondě sprostej dopis, jen doufám, že by mi s ním někdo z těhle stránek helfnul ;-)

 • flower:

  áno, áno ja som pozabudla, na to, Markovo vnúča, teda to som nepočítala medzi jeho “deti”, preto mi to nesedelo :) dakujem za vysvetlenie :)

 • Luca:

  Ja myslím, že to skončí špatně :( už jenom proto že kdyby holčička přežila, Calie by byla málo vidět, přece jen by měla dítě, takže v nemocnici by byla minimálně a celkově by to nabourala děj… no uvidíme, i tak ale pořád doufám aby to dopadlo co nejlíp

 • Pavla:

  POZOR SPOILER!!!
  Tak jelikož Callie a Arizona se budou v dílu, který poběží 5.května brát, tak malá bude určitě v pořádku (jinak by se určitě nevzaly..)

  Edit: Nekaž prosím překvapení těm, kteří nechtějí vědět, co se v seriálu bude dít dál. Pro spoilery použij příslušné diskuze na foru, kde se spoilery dají skrývat. Děkuji KevSpa

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby