Shonda Rhimes si chystá další seriál

Shonda Rhimes je nezastavitelná! Pouhý den poté, co Viola Davis získala cenu SAG Award za hlavní roli v seriálu How To Get Away With Murder, který Shonda produkuje (mimochodem ji získala jako třetí ne-bělošská žena v historii – před ní si cenu v roce 2005 odnesla pouze Sandra Oh a v roce 2006 Chandra Wilson, obě samozřejmě za Shondiny Chirurgy), bylo oznámeno, že si naše tvůrkyně chystá nový seriál!

Stanice ABC právě Shondě a její dlouholeté kolegyni Jennifer Schuur odklepla napínavý dramatický seriál s názvem The Catch (lze přeložit jako chyták, zádrhel či úlovek a dá se předpokládat, že všechny tyto významy v sobě bude seriál odrážet). Schuur přišla s nápadem a Shonda pořad zaštítí jako producentka.

A o čem že ten seriál bude? Hlavní postavou bude jakási vyšetřovatelka podvodů (v tomhle ohledu jsou prozatím vydaná prohlášení dost vágní, každopádně ale půjde o další ženskou hrdinku v centru dění), která bude sama provdaná za jakéhosi podvodníka. Jenže o tom, že je to podvodník, nebude vědět. A on zase nebude mít ani ponětí o její skutečné pracovní náplni. Ústřední zápletku by pak měl pohánět jakýsi velký podvod, který si pan manžel bude chystat, a kvůli kterému se budou s manželkou nahánět jako kočka s myší. A protože 1) půjde o seriál z produkce Shondy Rhimes a 2) Jennifer Schuur dělá producentku i na seriálu Hannibal, můžeme se určitě těšit na nějakou tu vraždu, horu intrik a spoustu, spoustu zvratů.

Kdy se seriálu dočkáme, se ještě uvidí. Podle toho, jakým způsobem televize nové pořady většinou nasazují do programu, by to mělo být buď letos na podzim, nebo příští rok na jaře. Ale uvidíme…

———————

Zatím nám každopádně napište, co si o tomto novém nápadu na seriál myslíte? Zní to podle vás jako zajímavé téma? Nebo byste spíš řekli, že to zní jako překombinovaná slátanina? A koho byste nejraději viděli v hlavní roli? Co třeba Sandru Oh? Nemá volno…?

———————

Zdroj: http://tvline.com/2015/01/26/pilot-abc-shonda-rhimes-the-catch/

———————Komentáře

 • Lucifrid:

  Ty jo, Sandru na jednu stranu určitě. Na druhou stranu, těžko si ji představit jinak jako Cristinu, i když už jsem ji viděla i jinde. Každopádně po tom, co Shonda předvedla v Murder, jen houšť. Škoda, že ji nevyšel ten Off The Map, ten mě bavil.

 • Gwen:

  Pán a pani Smithovci v seriáli? Vážne?

 • Ano, přesně to mě taky napadlo – pán a paní smithovi v seriálu. Tenhle nápad mě zatím moc neláká :( A jestli jsem to dobře pochopila, tak to neznamená, že tam bude hrát Sandra Oh, zmínka o ní byla jen ve spojistosti s oceněním. A i mě chybí off the map, moc se mi to líbilo, škoda že publikum v US si nemyslí to samé.

 • Jumpstar:

  lysckacerna: Tak tak, zmínka o Sandře byla jen v souvislosti s tím oceněním. V Americe se to poznamenává docela často: Že když už nějaká herečka tmavé pleti dostane nějakou cenu, je skoro jisté, že je z nějakého seriálu Shondy Rhimes. Ačkoliv se to dnes už začíná povážlivě měnit, nikdo jiný je totiž dlouhou dobu nenajímal…

  Já jsem ohledně toho nového seriálu taky opatrný. Na první díl se určitě kouknu, ale pak, kdo ví. How To Get Away With Murder bylo ze začátku taky zajímavé, ale po čase jsem o všechny ty šokyzvratyintriky nějak ztratil zájem…

 • Iva:

  O tomhle novým seriálu si myslím, že to bude něco podobného, čeho je televize teďkon úplně skoro nasáklá. Aby se z toho všeho nepřesákla.
  Navíc, se mi nelíbí jak furt dělají seriály na téma “vražd” to mi příjde jako kdyby nám dávali návody jak někoho umlčet…
  Záleží na tom jak tento seriál bude pojmut, na druhou stranu podvodíci se mi líbí, pokud si za hejla vyberou někoho kdo si to opravdu zaslouží, ale tady tomu tak asi nebude. Určitě se kouknu na první díl a docela jsem zvědavá, ale potom se uvidí :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby