Co nás čeká v dalších dílech

Filmový a seriálový magazín Entertainment Weekly dělal včera rozhovor se Shondou Rhimes, ve kterém se z naší tvůrkyně snažil vymámit co nejvíce informací o dalším směřování Chirurgů. Seriál se ostatně tenhle týden vrací na obrazovky a všichni jsou zvědaví, jak to bude dál. A Shonda se kupodivu rozpovídala poměrně dost. Pokud tedy chcete vědět, jakým směrem se Chirurgové budou v nadcházejících dílech udávat, račte číst dál. Jestli si ale nechcete nechat kazit překvapení, prchejte pryč.

Jelikož byl Shondin rozhovor velmi dlouhý, nebudeme si ho zde uvádět v úplnosti. Kdo byste chtěl, odkaz na něj naleznete dole. Místo kompletního překladu si tu sepíšeme uživatelsky přátelštější výcuc toho nejdůležitějšího:

– S Meredith a Derekem to vypadá bledě. Rozcházet se sice nebudou, ale Derek na nějaký čas opravdu odjede do Washingtonu D.C. a zmizí tak z obrazovky (seriál zůstane ukotvený v Seattlu). Shondě se jednak líbí ty paralely s životem Ellis, ale i Patrick Dempsey teď možná bude potřebovat trochu času na sám na sebe. Netřeba se ale ničeho bát. S Derekem se neloučíme nastálo. Zase se vrátí…

– S April to také nevypadá nejrůžověji. Zajímavé je, že s nápadem téhle příběhové linie přišla sama Sarah Drew, a Shondě se do ní moc nechtělo. Sarah byla v době psaní a natáčení sama těhotná a Shonda nechtěla pokoušet osud. Jenže Sarah si trvala na svém, protože jí ten „vnitřní souboj křesťanského vyznání a víry v lékařství přišel zajímavý.“ Takže už asi všichni tušíme, kam tahle příběhová linie směřuje…

– Fanoušci Calzony také nebudou minimálně pár dílů potěšeni. Shonda hodlá nadále prozkoumávat rozchod Callie a Arizony, a to například tím způsobem, že bude zkoumat, jestli dokáží být zase jen kamarádkami. A kolem dílu 13 nebo 14 si každá zkusí znovu s někým vyjít na rande. Je ale otázkou, jestli od sebe zůstanou napořád, protože podle Shondy je tahle doba odloučenosti „pouze začátek.“

– Mnohem lépe to vypadá s Amelií a Owenem. Shonda se sice zdráhá tak brzy po odchodu Cristiny Owena hned házet do náruče jiné, takže vývoj téhle postavy bude postupovat pomaličku polehoučku, ale zdá se, že si spolu tihle dva budou čím dál více rozumět.

– Rozumět si budou i nadále také Jo s Alexem. Jo možná jen zůstane trochu nesvá s Alexova přátelství s Meredith – především proto, že sama k Meredith hodně vzhlíží, takže nebude vědět, kde si v téhle prapodivné trojce stojí.

– Alexův vztah s Meredith se také výrazně prohloubí. Samozřejmě ne romanticky. Ať si Harry říká cokoliv, muži se klidně mohou se ženami jen přátelit. A Meredith přítele bude opravdu potřebovat, když jí teď odjela nejen Cristina, ale i Derek…

Dr. Baileyová byla zmíněna jen tak v letu, a to v tom smyslu, že by měla s Benem překonávat jakési „zajímavé překážky.“

– A nově příchozí Maggie se bude dál seznamovat s prostředím, oťukávat se s lidmi a… Brzy by měla také začít s někým chodit. Identita jejího amanta je ovšem zatím neznámá, protože nejspíš půjde o někoho nově příchozího. Shonda si uvědomila, že je v seriálu nějak moc žen (tenhle problém může mít asi opravdu jen ona), takže brzy přibudou noví doktoři a jiné pánské postavy.

A to je v podstatě vše. Jaký bod se vám líbil nejvíce? Co vás spíše zklamalo? A těšíte se na nové postavy? Cokoliv vás napadne, dejte o tom vědět v komentářích :)

———————

Zdroj: http://insidetv.ew.com/2015/01/27/greys-anatomy-shonda-rhimes-spoilers-2/

———————Komentáře

  • Annn:

    Nejvíc jsem asi zvědavá na vývoj April a Jacksona.. Hrozně jsem si je oblíbila. :-) Tak doufám, že to dobře dopadne.
    A taky jsem zvědavá na léčbu doktorky Hermannové.
    Jinak o potenciálním vztahu Owena a Amy jsem uvažovala už asi před dvěma díly a asi by se mi k sobě docela i hodili… tak uvidíme :-)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby