Stahujte díl 7×20

Je pátek ráno a k tomu květnový den. Když to spojíme dohromady, tak nám to dává nový díl s názvem White Wedding. Tak rychle do stahování, protože tuhle epizodu jste jistě dlouho očekávali! Odkazy na stažení  najdete na fóru (sekce download je viditelná po registraci/přihlášení). Titulky od Jumpstara budou v sobotu večer a stav překladu bude jako vždy aktualizován v pravém sloupečku. Hudbu pro vás phoebess zpracuje během dne a bude v příslušné sekci Hudba.

Užijte si díl!Komentáře

  • Alzbetka:

    SUPER dil, Derek je hrozne roztomilej.

    EDIT: Druhou část příspěvku jsem ti smazala. Prosím, nepiš sem spoilery, dokud nejsou vydány české titulky. O dílu můžeš diskutovat v příslušné diskuzi zde na foru, kde je možnost spoilery skrývat. (KevSpa)

  • Alzbetka:

    pardon pardon ;)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby