Stahujte epizodu 10×10

Je tu pátek a s ním i pravidelná dávka emocí ze Seattlu v aktuální epizodě Grey’s Anatomy s podtitulem Somebody That I Used to Know. A teď ta špatná zpráva… další díl nás čeká až za dva týdny, jak jsme psali v tomto článku.

Odkazy na stažení epizody najdete jako vždy v sekci Download (viditelná po přihlášení/registraci). O stavu překladu a odhadovaném dokončení vás budeme průběžně informovat v boxíku Titulky na pravé straně, kam bude také přidán odkaz na anglické titulky, jakmile budou k dispozici.

Jako vždy vás samozřejmě poprosíme, abyste pod článkem a ve vzkazníku nespoilerovali. Od toho slouží naše diskuze, kde lze spoilery skrývat. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zkuste se podívat do našeho FAQ.

Užijte si díl! ;-)Komentáře

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×06

No Time for Despair

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Titulky k první části crossoveru:

Station 19 - 4x05

Sedí na verze:

WEB.h264-BAE

HDTV.x264-PHOENiX

WEBRip.x264-ION10

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

720p.WEB.H264-STRONTiUM

1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

17x07

Helplessly Hoping

11. března 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby