Stahujte epizodu 12×5

Napjatě očekávaný díl je tu. Napětí na Meredithině večeři by se dalo jen krájet, jak to asi všechno dopadne? Odkazy ke stažení páté epizody 12. série s podtitulem Guess Who’s Coming to Dinner najdete na fóru v příslušné sekci (je viditelná pouze po přihlášení/registraci). České titulky očekávejte jako obvykle v průběhu soboty. Stav překladu můžete sledovat v pravém sloupečku.

Až do vydání českých titulků prosíme NESPOILERUJTE! A to především ve vzkazníku. Diskutovat můžete o aktuální epizodě na fóru, kde lze skrývat spoilery.

Pokud máte nějaký dotaz, zkuste se nejdříve podívat do našeho FAQ.

Hezky se bavte u poslední říjnové epizody, další nás čeká po týdenní pauze. ;-)Komentáře

 • Zuzana:

  Hezkou sobotu … české titulky pro aktuální díl nebudou? to by byl smutný příběh..děkuji. Zu

 • Zuzana: Děláš si legraci, viď?

 • Lucifrid:

  Stav titulku je uvedeny ve sloupecku napravo. Je tam uvedena sobota i predpokladany cas. Delame, tak rychle, jak nam cas a zdravi dovoli.

 • Zuzana:

  Hezké odpoledne…omlouvám se…mě zmátlo to,že je tam už překlad 100% a mě to házelo někam kde jsou titulky v bulharštině a italštině…tak jsem si myslela,že jste si nevšimli,že to neběhá…určitě si ráda počkám…co bych si bez vás počala(dnes ten díl je tak nabytý dialogem ,že s mojí angličtinou si to nevychutnám…)Zu

 • Zuzana: Je tam odkaz na anglické titulky a překlad byl hotový, ale probíhala korekce, která i s časováním zabere často více času. Navíc ležím s chřipkou, tak se to trochu protáhlo.

 • Zuzana:

  vůbec mi je trapně,že jsem ráno napsala…většinou mám na Meredith čas až nejdřív v neděli večer…dnes jsem bez manžela a špatně jsem se zorientovala…vždyť díky vám si užívám svou hodinku v týdnu už tolik let…pěkně se uzdravte..a ať vám je co nejdříve lépe…

 • Zuzana: V pohodě. ;-)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby