Denzel Washington jako režisér Grey’s Anatomy

Shondě Rhimes nestačí, že se svými třemi seriály (Grey’s Anatomy, Scandal, How to Get Away with Murder) zcela ovládla čtvrteční televizní vysílání. Nyní se jí povedlo zlanařit i hollywoodskou hvězdu Denzela Washingtona. Ten se objeví za kamerou jako režisér deváté epizody 12. série.

Denzel Washington už má za sebou coby režisér dva filmy, Příběh Antwona Fishera byl v roce 2002 jeho režijním debutem, který o pět let později následoval snímek The Great Debaters. V obou si navíc zahrál i jednu z hlavních rolí. Nyní si odbude debut v televizi, kde natočí devátou epizodu 12. série Chirurgů s podtitulem The Sound of Silence, k níž píše scénář Stacy McKee, jež na seriálu pracuje od samého začátku. Díl by se měl s největší pravděpodobností vysílat na konci listopadu.

Zásadní úlohu ve zlanaření Denzela Washingtona sehrála Debbie Allen, která ztvárňuje Dr. Catherine Avery. Zároveň režírovala už osm epizod a letos je i výkonnou producentkou, která má na starost právě výběr režisérů pro jednotlivé epizody. A jelikož jsou s Washingtonem už nějaký ten pátek dobří přátelé, nebyl problém ho přemluvit, aby se na tvorbě Grey’s Anatomy podílel.Komentáře

  • Camael:

    Tak to se převelice těším, Denzel je můj oblíbenec celé roky, no ještě lepší by bylo, kdyby si tam zahrál, ale to už je asi opravdu sci-fi :-D Pokud by jen mohl mít vliv na scénář, neřku-li děj, tak ať tam s sebou proboha přitáhne tak 5 chlapů!!!!! Vždyť se není na co dívat! Owen a Jackson jsou upozadění až hrůza a z Alexe je oplácanej děckař… fakt mi tam chybí klasický hetero náboj!

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby