Novinky z Grey Sloan Memorial

Za poslední měsíc se u Chirurgů událo poměrně dost novinek, pojďme se na ně tedy podívat. Jde o nováčky v obsazení, prodloužení smluv, nominace na ceny a další zajímavosti.

V Americe právě probíhá hlasování v 17. ročníku Teen Choice Awards. Chirurgové byli nominováni pouze v kategorii Nejlepší drama a jinak ostrouhali; loni však neměli nominaci ani jednu. Letos Chirurgové získali jen čtyři People’s Choice Awards a také bohužel prohráli (ale proti Shondinu bratříčkovi How To Get Away with Murder) v kategorii drama v NAACP Image Awards, kde také Chandra Wilson (Miranda Bailey) nezískala cenu jako Nejlepší herečka ve vedlejší roli v dramatickém seriálu. Ale cenu opět shrábl Shondin seriál, tentokrát to byl Scandal a herečka Khandi Alexander.

Co se týče nováčků v Grey Sloan Memorial, tak Shonda znovu uvítá ve svém seriálovém světě Martina Hendersona, kterého někteří z vás znají z Shondina druhého seriálu Off The Map (2011), který byl po první sérii zrušen. Martin si tedy opět zahraje roli doktora, ale zatím k jeho postavě nemáme žádné informace. Mluví se o tom, že by mohl pokračovat ve své roli Dr. Benjamina Keetona, ale to jsou pouhé spekulace. Jedinou jistou věcí je, že Henderson bude hrát stálou postavu. Zda se Shonda bude hned snažit Meredith dohodit nového nápadníka, je otázka, ale zatím bezpředmětná, budeme si muset počkat a uvidíme.

S ohledem na nového šéfa Chirurgie v Grey Sloan položil server EW otázku Sarah Drew (April), zda by mohla Catherine Averyová uvažovat o své snaše jako o nástupkyni Owena/Richarda, což napadlo nejednoho fanouška. Sarah na otázku odpovědla:

Nemyslím si, že by ji ta pozice zajímala. Je s ní spojeno příliš mnoho papírování a byrokracie. A April touží jen po tom zašpinit si ruce a traumatických situacích. Chce spravovat a léčit lidi. Našla se v roli léčitele způsobem, který dalece převyšuje být jen běžným chirurgem. Pro ni je v tom něco víc – něco duchovního.

Nově byla také prodloužena smlouva Jessice Capshaw (Arizona), kdy ta stará jí vypršela v květnu, a to rovnou na tři roky. Chirurgové zatím byli obnoveni jen na dvanáctou řadu na sezónu 2015/2016, ale dá se předpokládat, že ABC je jen tak nezruší, stále patří mezi její výdělečné seriály. A teď po odchodu Patricka Dempseyho možná přilákají spoustu nových diváků, protože ten mumraj kolem odchodu McDreamyho způsobil u hodně lidí zvědavost, jak se teď Shonda se seriálem vypořádá. To už sice naznačila na konci sezóny, ale až na podzim uvidíme, jak to seriál zvládne a ustojí. Jen pro pořádek dodejme, že 12. sezóna začíná 24.9. a bude mít 25 dílů.

To 11. řada Chirurgů vyjde 18. srpna na DVD a jako bonusy bude obsahovat video s Caterinou Scorsone o roli Amelie, prodlouženou verzi epizody 11×24 “You’re My Home”, pár vystřižených scén a video se Shondou, ve kterém se rozpovídá o odchodu Dereka.

Na internetu se také šíří šuškanda o možném návratu Katherine Heigl, která odmítla možný návrat do role Izzie komentovat z důvodu pravidel stanice nezveřejňovat informace o smlouvách (samozřejmě něco jiného je pak oficiální tisková zpráva). Sama Camilla Luddington (Jo Wilson) prohlásila, že by to bylo šílené, ale že není proti ničemu, z čeho by mohl být dobrý příběh.

No a na závěr malá perlička – včera začala hercům nová sezóna, na oficiálním facebookovém kanále Grey’s Anatomy byla zveřejněna tato fotka a Sarah Drew na svém twitterovém účtu taky jednu přihodila.

———————-

Zdroje: tvshowsondvd.com, EW.com, TVLine.com, Fox.com
Fotografie: ABC




Komentáře

 • Leny:

  To by bylo super, kdyby se vrátila Izzie, i kdyby jen nakrátko :-)

 • Adysh:

  to Leny: Mně tam teda Izzie vůbec nechybí.. A osobně si myslím, že Shonda ji nijak nepostrádá. Ale člověk nikdy neví, možná se bude Shonda snažit zacelit díru po Derekovi všemi možnými způsoby :).
  Každopádně jsem zvědavá, jak to dopadne. Věřím, že odchod Dereka nezlomí seriálu vaz, ale Shonda bude muset předvést, co v ní je, aby udržela fanoušky a případně přilákala nové…
  Chce to nějaké pořádné drama, nové zápletky a nějakou hl. dějovou linku s charismatickým hercem. – Jenže to se líp řekne, než udělá :-D.

 • Leny:

  To Adysh: Já si myslím, že Shonda ztratila nějaké fanoušky, to určitě. Ale naopak se jí na seriál začali dívat noví, kteří zaregistrovali humbuk kolem smrti Dereka a řekli si, že se na to teda musí podívat. Protože je fakt, že Amerika toho byla plná a pro seriál to byla nakonec docela slušná reklama…

 • Lucka:

  Shonda nezná nic jiného při řešení konfliktu s herci než vyhazov. Pro mě chirurgové skončili odchodem Christiny. Jak zvrácené je hlavní postavě neustále lámat vaz? Nejdřívě matka s alzheimerem, která se ji v dětství nevěnovala. Poté její smrt. Poté smrt nevlastní matky. Alkoholismus vlastního otce. Smrt nevlastní sestry, smrt kamaráda George. Smrt psa. Potrat a to jsem si možná nevzpomněla na všechno. Jo a samozřejmě odchod nejlepší kamarádky někam do pr.. Evropy. Tohle všechno zažít mám dost velké pochybnosti o tom, zda by člověk byl ještě schopný normálně fungovat, natož pak jako Chirurg. Proto končím 11. serií a beru ji jako zakončení celého seriálu.

 • Iva:

  Lucko dovoluji si souhlasit je to od autorky nedomyšlené a stereotypní .Tak jako vy sleduji pouze názory lidí a seriál již také nesleduji . Jen mě trochu mrzí že autorka je tak nevraživá pravděpodobně jí něco v životě schází a vrací to lidem okolo sebe :-(

 • gengar:

  Vyhodila dereka a tohle je poslední série chirurgů!!! Možná vrátit Izzinku a nevím co.Ale bez Dereka? Nevím… podivam se ale myslím si že tohle je konec.Nechala jich umřít zbytečně moc!

 • Lůca:

  No tak odnocení s odstupem času :) máme za sebou 6 dílů 12 série a za mě zatím naprostá pecka! Jasně že Derek mi chybí .. sleduju zároveň opět i staré serie, takže se mi to trochu vyrovnalo :D, ale bez Dereka se tam otevřela taková kupa nových možností, zápletek a dějů :)
  Myslím že se s tím zatím seriál popasoval opravdu dobře a je opět na co se koukat :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.



http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby